O mnie

Największą radość daje to gdy inni cieszą się tym co od nas wychodzi, wtedy nasze “wewnętrzne dziecko” też się cieszy. Takie podejście jest genezą powstania TaWanda – sprawianie by inni uśmiechali się.

TaWanda to ręcznie robione wyroby z żywicy i drewna – w tym biżuteria (handmade). To ekologiczne podejście wykorzystujące w miarę możliwości naturalne materiały.

Niepowtarzalne i budzące zachwyt wyroby TaWanda są wykonywane z potrzeby serca i potrzeby sprawiania Wam radości! Wykonywane przeze mnie wisiorki są prawdziwymi wyrobami „handmade” wykonywanymi od początku do końca przeze mnie. Od kawałka drewna, przez półprodukt z którego powstanie wisiorek aż do finalnego produktu – cały czas materiał jest w moich rękach. Kupując od TaWanda nie kupujecie kolejnego wytworu maszynowego a produkt wykonany przez realnego człowieka, produkt który ma w sobie to „coś”. Na wytworzenie pojedynczego wisiorka potrzeba kilku godzin pracy i tak właściwie kupując wisiorek kupujecie coś cenniejszego niż wisiorek – kupujecie czas, który został poświęcony na jego wykonanie a wisiorek jest tylko fizycznym ujęciem tego czasu.

Ze swojej strony dokładam wszelkiej staranności by wychodzące od mnie produkty cechowała odpowiednia jakość i by cieszyły nabywców.

Zapraszam do kontaktu oraz zakupów w sklep.tawanda.pl