Kategorie
Wiadomości

Wisiorki z żywicy i drewna

Każdy robi tak jak umie i jak mu w duszy gra – tak samo jest w przypadku wisiorków wykonywanych przez TaWanda. Tym razem z blanków z żywicy i drewna (kawałków drewna zalanych żywicą) powstały nowe wisiorki w interesującym połączeniu koloru żywicy z kolorem drewna. Nie mniej interesująca jest forma, która choć prosta to całkiem elegancka. Połączenie pomarańczowej żywicy z drewnem w kolorze fioletowo-brązowym czy też połączenie przeźroczystej żywicy z jasnym drewnem wygląda interesująco. Forma ręcznie nadana poprzez wycinanie i ręczne szlifowanie. Finalny efekt całkiem zadowalający – może cieszyć oko i serce zarówno wykonawcy jak i przyszłej właścicielki (właściciela).

Kupować możecie w sklepie sklep.tawanda.pl albo na Allegro – jak wolicie. Choć nie ukrywam, że wolę zakupy we własnym sklepie zamiast promowania Allegro.

Przykładowe realizacje – wisiorki z żywicy i drewna

Wisiorek z krystalicznej żywicy epoksydowej ze smugami w kolorze żółtym i zielonym w połączeniu z drewnem orzecha, które zostało zabezpieczone wysokiej jakości olejem do drewna.

Wisiorek z przeźroczystej żywicy epoksydowej z różowymi smugami oraz jasnego drewna. Forma zwężającego się owalu. Zawieszony na nylonowym sznurku z regulacją.
Do kupienia w sklepie albo na Allegro!

Wisiorek z motywem gór zamknięty w formie wydłużonej kropli z zabarwionej na pomarańczowo żywicy epoksydowej. Drewno amarantowca w kolorze fiioletowo-brązowym doskonale współgra z kolorem żywicy. Ciekawa forma i doskonała realizacja.

Więcej przykładów znajduje się w sklepie i na Allegro. Wisiorki są do kupienia zarówno na Allegro – https://allegro.pl/uzytkownik/TaWandaPL jak i w sklepie TaWanda sklep.tawanda.pl Zainteresowanych serdecznie zapraszam do odwiedzin i zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *